سایر مطالب

بررسی جعبه ابزار باس؛ انتخابی باکیفیت برای کارهای خانگی

زمانی که می‌خواهید یک جعبه ابزار برای کارهای خانگی‌تان انتخاب کنید، باید دقت داشته باشید که کدام مدل را انتخاب می‌کنید تا همه‌ی لوازم مورد نیاز شما داخل آن وجود داشته باشد. در غیر این صورت باید هر کدام از ابزار را به صورت جداگانه تهیه کنید که احتمالا قیمت نهایی آن بیشتر خواهد شد. در این ویدیو قصد داریم مجموعه ۴۶ عددی جعبه ابزار باس مدل ۴۶-PCS را به شما معرفی کنیم.

مجموعه 46 عددی جعبه ابزار باس مدل 46-PCS

کل این مجموعه داخل یک کیف قابل حمل از جنس BMC قرار داده شده است که شامل آچار آلن، آچار بکس، آچار فرانسه، انبر دم باریک، انبردست، پیچ، پیچ گوشتی، چراغ قوه، چسب، چکش، فازمتر، کاتر، کمکی بکس، اره و متر می‌شود. در این مجموعه یک دسته پیچ گوشتی قرار دارد که هم سری‌های پیچ گوشتی و هم سری‌های بکس به آن متصل می‌شوند. این دسته پیچ گوشتی جغجغه‌ای بوده و با اهرم بدنه به چپ‌گرد و راست‌گرد تغییر حالت می‌دهد.

متر همراه این مجموعه ۳ متری و کار راه انداز است. پیچ گوشتی‌ها و کاتر کیفیت خوبی دارند. پیچ گوشتی‌های ریز که ساعتی محسوب می‌شوند، مجهز به هرزگرد هستند که باز و بسته کردن پیچ را راحت‌تر می‌کنند.

برای بررسی بهتر مجموعه ۴۶ عددی جعبه ابزار باس مدل ۴۶-PCS، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

از دست ندهید
شما می توانید کیک و چای ساز خود را نیز میل کنید

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا