سایر مطالب

بررسی دماسنج مایعات مدل TP-300؛ دیجیتالی و کاربری ساده

اگر جز دسته افرادی هستید که به طور حرفه‌ای آشپزی یا شیرینی‌پزی انجام می‌دهید، یکی از لوازم ضروری برای شما دماسنج مایعات است. دماسنج‌ها در موارد زیادی علاوه بر آشپزی و شیرینی‌پزی کاربرد دارند و می‌توانند در مواردی مثل آماده کردن غذای کودکان نیز بسیار کمک کننده باشند. در این ویدیو قصد داریم دماسنج مایعات مدل TP-300 را به شما معرفی کنیم؛ برای بررسی این محصول در ادامه با ما همراه شوید.

دماسنج مایعات مدل TP-300

این سبک از دماسنج‌های دیجیتال میله‌ای هم کاربرد صنعتی دارند و هم برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به کمک این دماسنج‌ها شما می‌توانید دمای هر غذای مایع یا جامد را اندازه‌گیری کنید. بدنه‌ی این دماسنج از پلاستیک ABS ساخته شده و میله‌ی آن هم از استیل ضدزنگ است. دماسنج مایعات مدل TP-300 محدوده‌ی دمایی بین منفی ۵۰ تا ۳۰۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را اندازه‌گیری می‌کند. البته با فشار دادن دکمه‌ی C/F روی دستگاه شما می‌توانید دمای اندازه‌گیری شده را به فارنهایت هم ببینید. این وسیله برای آماده کردن شیرخشک بچه، ماست خانگی، اندازه‌گیری دمای آب حمام کودکان و همچنین غذاهای کودکان می‌تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد.

برای بررسی بهتر دماسنج مایعات مدل TP-300 و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

از دست ندهید
راهنمای کامل و جامع خرید سرویس قابلمه

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا