سینما

روان نویس شیائومى مدل MJZ؛ یک محصول باکیفیت دیگر از برند چینی

شیائومی از آن برندهای محبوب برای همگان است. برای آن‌هایی که دنبال موبایل و وسایل الکترونیک هستند، برای کسانی که لوازم خانه‌ی هوشمند می‌خواهند و حالا برای آن‌هایی که دنبال یک روان‌نویس خوب برای نوشتن می‌گردند.

روان نویس شیائومی مدل MJZ بسته 5 عددی

برند چینی شیائومی را بیشتر بخاطر لوازم دیجیتال می‌شناسند اما شیائومی به جز گجت‌های دیجیتال و هوشمند وسایل دیگری هم تولید می‌کند. بسته‌ی ۵ عددی روان‌نویس شیائومی شامل پنج رنگ زیبای زرد، نارنجی، بنفش، سبز و آبی است. جنس بدنه و درپوش روان‌نویس از پلاستیک ساخته شده است. روان‌نویس‌ها نوک استیل با قطر نوشتاری ۰.۵ میلی‌متری دارند. پررنگ و روان می‌نویسند و نکته‌ی خوب دیگرشان این است که با وجود پررنگ بودن جوهرشان روی کاغذ پخش نمی‌شود. روان‌نویس‌های شیائومی بخاطر بدنه‌ی پلاستیکی‌شان وزن سبکی دارند و موقع نوشتن حس خوبی به نویسنده می‌دهند. اگر دنبال روان‌نویس باکیفیت و خوشرنگ با قیمت مناسب هستید می‌شود این بسته‌ی ۵ عددی شیائومی را برای خرید توصیه کرد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

از دست ندهید
۸ سکانس آغازین برتر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا