سایر مطالب

کولر گازی برای دلار

کولر گازی ↑ حیدری و دیگران، تکنولوژی و کارگاه تعمیر لوازم خانگی، ۳۶۲. ↑ حیدری و دیگران، تکنولوژی و کارگاه تعمیر لوازم خانگی، ۳۶۱. نشریه اتحادیه لوازم خانگی. کمپرسورهای باد معمولی که صدای تولید شده آنها بسیار زیاد است و برای استفاده در محیطهای خانگی مناسب نیستند. اما کولرهای گازی 9000 هزار gplus مدل GAC-HF09TQ1 قابلیت تنظیم میزان رطوبت در محیط را دارد به همین علت برای محیطهای شرجی و مرطوب یک گزینه بسیار مناسب است. این قابلیت باعث میشود که خرید کولر گازی 9000 هزار gplus مدل GAC-HF09TQ1 مقرون به صرفه باشد و و یک گزینه مناسب برای خرید به شمار رود. همچنین در مناطق معتدل نیز بسیار قابلیت استفاده مناسب را دارد و در این محیطها بازدهی خوبی از خود نشان خواهد داد. لیست بهترین نمایندگی ها و مراکز تعمیر کولر گازی در فردیس کرج در این صفحه آورده شده است و شما می توانید به راحتی بر اساس شرایط خود دست به انتخاب زده و با بالاترین کیفیت به تعمیر کولرگازی بپردازید. • در محیطهایی که شرایط آب و هوایی خاصی دارند میتوان از این مدل استفاده کرد .

کولر گازی اما در حالت گرمایش، نیازی به این کار نیست. البته در زمان سرویس کولر آبی نیز اینکار را انجام میدهند. ضمن اینکه قطعات خنک کننده کولر آبی مانند پروانهها و موتورها فلزی هستند که برای عملکرد بهتر آنها، لازم است گاهی این بخشها نیز توسط متخصصان روغن کاری شوند. پس اگر از ساکنین این محله هستید و تا کنون نتوانسته اید تعمیر کولرگازی مورد نظر خود را در این محله پیدا کنید این صفحه برای شماست تا بهترین آن را در این محله و حتی در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کرده و به راحتی از آن بهره مند شوید. در این صورت به خوبی می توانند بهترین تعمیر کولرگازی های فردیس کرج را از طریق این صفحه پیدا کنند. • حالت FAN: این حالت فقط باعث گردش هوای محیط شده و تاثیری در تغییر دمای هوا ندارد. با تغییر سرعت و دور موتورهای الکتریکی، میتوان ظرفیت کمپرسور را بسته به نیاز و شرایط تغییر داد. در سیستمهای بسیار قوی در شرایط خاص افراد حرفهای حتی گاهی از جیوه نیز استفاده میکنند. این مصرف زیاد ممکن است موجب خرابی آن شود که در این صورت شرایط بسیار سختی را ایجاد می کند.

از دست ندهید
۷ مرحله‌ی تعویض گلدان برای مراقبت بهاری از گیاهان آپارتمانی

در این نوع کمپرسورها فرایند cooling توسط آب یا هوا انجام میشود. بازبودن قسمتی از هواگیر کولر باعث وارد شدن ریزگردها به محوطه کولر و ورود به ساختمان میشود و باید پس از هر بار افزایش غلظت ریزگردها در هوا، پوشالهای کولر شستشو و آب محفظه آن تخلیه شود. از آنجایی که آفتاب گرم تابستان به سقف ساختمان برخورد میکند و گرما را به واحد زیر سقف منتقل میکند، اگر در واحدهای طبقه آخر زندگی میکنید و پشت بام، بالای واحد شماست، باید به ازاء هر متر مربع از فضای مسکونی، بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ و برای فضاهای تجاری و اداری 900 تا 1200 BTU در نظر بگیرید. اگر این دما را خیلی کم کنید، واحد و کمپرسور باید دائما کار کنند تا آن را سرد نگه دارند، که این کار فشار بیشتری به کولر وارد میکند و باعث میشود که برق بیشتری استفاده کند، زیرا کولر بیش از حد کار میکند و مصرف برق آن نیز بالاتر میرود. برای برداشتن گامی اساسی در جهت کاهش مصرف برق کولر آبی، سعی کنید طول کانالکشی خود را تا حد ممکن کاهش دهید.

در عین حال، طول بیش از حد کانال، مصرف برق را تا حد زیادی افزایش میدهد. با توجه به تجمع هوای گرم در زیر سقف، محل نصب پنل داخلی اسپلیت پانل تا حد امکان پایینتر از سقف باشد. شرکت امداد تاسیسات پایتخت ارایه کلیه خدمات کولر گازی و آبی از قبیل سرویس کولر گازی،شارژ گاز کولر گازی ،نصب و جابجایی اسپلیت فروش ریموت کنترل کل برندهای کولر گازی تعمیرات تخصص کولر گازی ،تعمیرکار کولر گازی ،تعمیرات برد کولر گازی در منطقه ۲ ومحدوده شهرک غرب (تعمیر کولر گازی بلوارفرحزادی ،سرویس کولر گازی بلوار دریا،سرویس کولر گازی بلوار خوردین،سرویس کولر گازی ایران زمین،و…)وسعادت آباد در اسرع وقت میباشد. اگر کولر آبی خود را سرویس نکرده باشید، ممکن است برای عملکرد صحیح کولر، روغن کافی وجود نداشته باشد. استفاده از هر مدل خاصی از کولرهای گازی برند جی پلاس gplus ابتدا نیازمند آن است که آن مدل به درستی شناخته شود و مطابقت کافی را با نیازهای افراد و محیط داشته باشده.

از دست ندهید
چگونه کولر گازی من را به یک فروشنده بهتر تبدیل کرد

در کاربردهای خاصی مانند کمپرسورهای هوا، کمپرسورهای رفت و برگشتی چندمرحله ای دو اثره به عنوان بهینهترین انتخاب شناخته میشوند و معمولاً بزرگتر و گرانقیمت تر از واحدهای دورانی مشابه هستند. تشدیدکنندههای فشار (Pressure intensifiers)، فشار را در سیال افزایش میدهند به عنوان مثال برای تستهای آزمایشگاهی بر روی شیر، لولهها و شیلنگها. کولر گازی میدیا پنجره ای 19000 سرد نوع دیگری از سری محصولات شرکت میدیا است که از آن به عنوان کولر پنجره ای یاد شده و در واقع با نصب در درون پنجره ساختمان در مواردی که با محدودیت فضا مواجه هستند موجب می گردد هیچ گونه فضای مفید ساختمان اشغال نگردد . در واقع همان پوشالها و پدهای سلولزی رابط تبخیری هستند که در کولر نصب شده است. همچنین باید هر از چند گاهی پدها را تمیز کرده و در صورت لزوم با پدهای جدید تعویض کنید. رابط تبخیر بازده پایین و مصرف بالایی دارد به همین جهت توصیه میکنیم که از پدهای سلولزی برای کمک به کاهش مصرف برق کولر آبی خود استفاده کنید.

در صورتی که سایر وسایل تهویه دما از جمله کولرهای آبی این قابلیت را ندارند و در عمل تهویه دما بسیار غیر هوشمندانه عمل میکنند. وجود فیلترهای هوا در کولرگازی 9000 هزار gplus مدل GAC-HF09TQ1 باعث میشود گرد و غبار موجود در محیط را کولر گازی 9 هزار جی پلاس با جذب کردن به خودش از بین ببرد و محیط را از باکتریها و ویروسها تهی کند که این قابلیت باعث پالایش هوای محیط میشود. با روشن بودن فن کولر و و عملکرد الکتروموتور، هوای بیرون به داخل کشیده میشود و سپس با عبور هوا از روی پوشال مرطوب، آب بالای آن تبخیر میشود. هر چقدر آب در گردش داخل کولرهای آبی بیشتر باشد قدرت خنککنندگی آن هم بیشتر میشود. ساختار کولر آبی به این صورت است که آب توسط پمپ آب کولر، به بالا پمپاژ میشود و روی پوشال یا پد سلولزی میریزد. این کار باعث افزایش قدرت کولر و بهبود عملکرد آن میشود. همانطور که از اسمش پیداست تایمر یا زمان سنج، زمان روشن و خاموش شدن دستگاه را می توان با این دکمه تنظیم نمود. کولرگازی 9000 هزار gplus مد GAC-HF09TQ1 دارای قابلیت تایمر جهت تنظیم فعالیت دستگاه در زمان های دلخواه میباشد. این فیلترها به دو صورت کارتریجی و مخزنی میباشد و با استفاده از این فیلترها حداکثر روغن موجود در هوای فشرده به 0.003mg/m³ رسیده که به معنی کلاس صفر روغن میباشد و قابلیت نصب نشانگر روغن را دارد.

از دست ندهید
لیست قیمت و خرید جارو شارژی - سنکور هوم

این صفحه آخرینبار در ۲۰ اوت ۲۰۲۲ ساعت ۱۹:۳۱ ویرایش شدهاست. کولرگازی 9000 هزار gplus مدل GAC-HF09TQ1 دارای دو قابلیت گرمایش و سرمایش در فصول مختلف سال است. علاوه بر قابلیت استفاده در کوراسیون های مختلف موجب تامین هوای مطبوع مورد نیاز در فصول گرم سال می گردد. قطعا باید کولر را بر اساس ظرفیت خانه خود انتخاب کنید. به بیانی ساده، واحدی مسکونی با مساحت ۱۵۰ تا ۱۷۰ متر با کولری به ظرفیت ۷۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه، تقریباً ۸۰۰ لیتر آب را در طی شبانهروز تبخیر میکند. همانطور که می دانید، کولرهای آبی از تبخیر استفاده میکنند. این موضوع همچنین باعث میشود که کارکرد کولر آبی دچار اختلال شود. در صورتی که خنکسازی بهدرستی انجام نگیرد، سرویسهای مربوط به شارژ گاز کولر توسط تیم متخصص در محل انجام میشود. کولر گازی گونهای دستگاه تهویه است که به کمک سیکل تبرید تراکمی، گرما را از اتاق گرفته و آن را در خارج اتاق دفع میکند. علاوه بر قیمت مناسب در خرید کولرهای گازی 9 هزار جی پلاس مدل GAC-HF09TQ1، کم مصرف بودن آن نیز در هزینههای کم آن نقش دارد. مقدار مشخصی از روغنی که مخصوص این کار ساخته شده داخل پوسته وجود دارد که وظیفهٔ روانکاری و خنککردن قسمت الکتریکی و مکانیکی را بر عهده دارد.

  • بهرهوری انرژی بالا
  • قیمت بالا به نسبت به سایر مدلهای کولر گازی
  • معمولا سنگین وزن هستند
  • قدرت بالای خنککنندگی در مکانهای عمومی
  • نصب آسان و عدم اشغال فضا
  • کالایی سنگین است و میزان نویز و صدای بالایی دارد
  • مصرف برق به شدت بالا
  • عدم ایجاد نویز و صداهای اضافی
از دست ندهید
قیمت تلویزیون ۸۲اینچی سامسونگ مدل - 4K

در طی فرایند فشرده شدن هوا، روغن از قسمت روانکاری کمپرسور به هوای فشرده انتقال مییابند. در نتیجه این امر در هزینهها نیز به صورت چشمگیری صرفهجویی خواهد شد. با این کار میتوانید مصرف برق دستگاه خود را تا 20 درصد کاهش دهید. پانل داخلی را مستقیماً در مقابل صندلی یا حضور اعضای خانواده قرار دهید. در هنگام افزایش فشار، دمای گاز فشرده شده افزایش مییابد. کمپرسورهای دارای واحدهای اینورتر جریان مستقیم شامل یک درایو فرکانس-متغیر هستند که میتواند سرعت راه اندازی و ادامه کار الکتروموتور کمپرسور را (یعنی ظرفیت سرمایش/گرمایش دستگاه) کنترل کنند به این شکل که کمپرسور آهسته راهاندازی شده و با نزدیک شدن به دمای تنظیمی سرعت آن کاهش پیدا کرده تا نیازی به روشن و خاموش شدنهای پیوسته نباشد. یعنی کولر گازی 9000 هزار جی پلاس gplus دارای تکنولوژی اینورتر میباشد و با وجود این حالت کولرگازی با کمترین مصرف انرژی دمای اتاق را به دمای مطلوب میرساند و در همان دما حفظ میکند. کولرهای ایستاده در دو نوع سه فاز و تک فاز (معمولی و اینورتر) تولید میشوند. کولرهای گازی ایستاده معمولاً در ظرفیتهای ۴۸ هزار BTU به بالا تولید میشوند، به همین علت در سالنهای وسیع و بسیار بزرگ مناسب میباشد و استفاده میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا