۰ تا ۱۰۰ انواع دکوراسیون داخلی به زبان ساده + نمونه ۷ سبک

۰ تا ۱۰۰ انواع دکوراسیون داخلی به زبان ساده + نمونه ۷ سبک

kitchen decorationنمونه دیوار پذیرایی با تابلوهای سبک خاص عکاسی برای دکوراسیونهای ساده، مناسب با سلیقههای خاص و امروزی ارائه شده است. سبک جدید تزیین دیوار پذیرایی با تابلوهای عکاسی هم سبک با طراحی و رنگ سالن بصورت یر قابل مشاهده است. استفاده از سنگهای تزیینی از جمله موارد پرکاربرد در تزیین و دکوراسیون دیوار پذیرایی است. این سبک تزیین دیوار بیشتر برای منازلی که از سنگ نماها برای طراحی استفاده کرده اند استفاده میشود. تزیین و دکوراسیون دیوار و اجرای این سبک روی دیوار تا حدودی اندازه یک تغییر دکوراسیون زمان و هزینه میبرد. نمونههایی از این کار را با هم میبینیم. نمونه دیوار پذیرایی با سنگ آنتیک برای پشت شومینه در پذیرایی برای خانههای طرح سنگ کاربرد دارد. در این سبک از تزیین و دکوراسیون دیوار از نمد و گلیم برای ایجاد طراحی سنتی در منزل استفاده میکنیم. رنگ و طرح نمد و گلیم روی دیوار تا حد زیادی در زیبا نشان دادن فضای منزل تاثیر دارند. یک نمونه پر کاربرد از تزیین و دکوراسیون دیوار با نمد برای دیوار آشپزخانه و اتاق خواب است که نمونه هایی از آن را مشاهده میکنیم.

 • بازسازی و نوسازی ساختمان
 • بازار جهانی مسکن
 • سبک سنتی
 • مشاوره و ارائه بهترین متدهای روز دنیا
 • رنگ نوری که به کار برده شده

kitchen decorationاین دکوراسیون ترکیبی محبوب در اروپا و آمریکا نیز هست و بسیاری از افراد علاقه دارند تا دکور منزل خود را با ترکیب صنایع دستی و دستبافته سنتی ایرانی طراحی کنند. صنایع دستی و هنر ایرانی محبوبیت خاصی در جهان دارد. فرشهای دستبافت ایرانی با قیمت بالایی در همه جای دنیا خرید و فروش میشود و قدمت این هنر به سالیان دور شلف دکوری پذیرایی میرسد. ترکیب هنر ایرانی و دکوراسیون مدرن جزو محبوبترین انواع دکوراسیون میان هنرمندان و طراحان است. با اینکه شیک یک صفت است ولی در جامعه امروزی ایران به معماری و دکوراسیون مدرن گفته میشود. معماری و دکوراسیونی که تلفیق خوبی با زندگی امروزی انسانها دارد. المانهای این نوع معماری در جای جای خانه دیده میشود و مردم به اصلاح میگویند میخواهیم دکور و چیدمان مزل شیک و مدرن باشد. البته خود معماری و دکوراسیون مدرن ویژگیهای مشخصی دارد که شاید در ایران زیاد به آن توجهی نشده باشد و به گونهای معماری شیک و مدرن ایرانیزاسیون شده باشد. امروزه افراد زیادی به طراحان داخلی میگویند دیزاین منزل من باید شیک باشد اما بهتر است نوع طراحی که در نظر دارند با طراح مطرح کنند تا آن ها بتوانند راحتتر با ذهنیت شما از کلمه شیک آشنا شوند.

از دست ندهید
عسل طبیعی و خواص آن

از پروژه اجرا شده اشون در لندن مشاهده بفرمایید.

kitchen decorationتو وب سایت نورا طراحی های ارزشمند و کاربردی رو می بینید که هم در حیطه طراحی دکوراسیون، هم سبک پوشش و خریدهای شخصی میتونه راهنمای شما باشه. ARDESIA، یک استودیوی طراحی داخلیه که سال ۲۰۱۰ در لندن تاسیس شده و در زمینه بازسازی ساختمان ها خصوصا خونه و کاربری های مسکونی فعالیت میکنه. عمده فعالیت این شرکت که در وب سایتشون هم در موردش صحبت می کنن، باز طراحی و دیزاین و تبدیل زمین به ساختمان هست و در خیلی از کشورهای اروپایی پروژه هایی در دست اجرا دارند. اگر سری به وب سایت شون بزنید، طراحی خونه های اغلب مدرن و مینیمال و شیک شون میتونه بهتون ایده های خوبی برای دکوراسیون فضای داخلی بده. از پروژه اجرا شده اشون در لندن مشاهده بفرمایید. خب COCO LAPINE رو یک بانوی طراح بلژیکی و ساکن آلمان راه اندازی کرده که به دیزاین مینیمال، ساده و مدرن علاقه خاصی داره. سارا (Sarah Van Peteghem ) طراحی گرافیک و دکوراسیون داخلی رو جزو مهم ترین علاقه مندی هاش میدونه و ایده و تفکراتش رو توی بلاگ دکوراسیونش میتونید ببینید و شما هم از اون ها ایده بگیرید. وب سایت جذاب زندگی جنوبی، فقط در خصوص طراحی دکوراسیون و چیدمان نیست، بلکه ایده هایی رو اینجا پیدا می کنید که بتونید هم دکوراسیون فضای داخلی و هم چیدمان و معماری فضاهای خارجی رو به نحو متفاوتی تغییر بدین. وب سایت طراحی کهربایی رو می تونید برای جست و جوی طراحی هایی از مقیاس خیلی کوچک مثل گل و گلدون ها تا بازسازی فضاهای بزرگ تجاری مورد استفاده قرار بدین. بریتنی واتسون جپسن یک دانش آموخته طراحی داخلی هست که در وب سایت لارس به نمایش طراحی گام به گام و نمایش ایده های دکوراسیون منزل پرداخته. در سایت لارس می تونید از اکسسوری های دست ساز برای دکور منزل گرفته تا ایده هایی برای تم تولد و مهمونی رو پیدا کنید، بخرید و یا برای پیاده سازی و اجرای اون ها راهکارهای بریتنی رو بخونید.

از دست ندهید
داستان واقعی درباره میوه خشک کن که کارشناسان نمی‌خواهند شما بدانید

دکوراسیون خانه

شدت و رنگِ نورِ استفاده شده در بخش آشپزخانه با دیگر بخشها میتواند متفاوت باشد زیرا هر بخشی طبق کاربرد متفاوتش نور مخصوص خود را نیاز دارد. استفاده از کفپوشی متفاوت در ارتفاع غیر همسطح با سطح پذیرایی یا نشیمن باید ویژگیهای مهمی را شامل شود. از جمله این ویژگیهای مهم برای کفپوش آشپزخانه میتوان به مقاوم بودن در برابر آب و افتادن تجهیزات فلزی اشاره کرد. انتخاب مبلمان مناسب در آشپزخانه نیز از عوامل مهمی است که میتواند تغییر زیادی در زیباتر جلوه کردن آشپزخانههای بزرگ و کوچک به شمار رود. اتاق خواب منزل باید مکانی راحتتر از سایر بخشهای منزل باشد. دکوراسیون مناسب برای اتاق خواب میتواند فضایی راحت و آرامبخش برای استراحت و خواب را ایجاد کند. از جمله اشتباهاتی که در دکوراسیون اتاق خواب و یا بازسازی آن اتفاق میافتد، استفاده از سرویس خواب نامناسب است. سرویس خواب خیلی بزرگ در اتاق خوابهای کوچک علاوه بر اشغال فضای اتاق، زیبایی اتاق را نیز از بین میبرند. برخی از نکات گفته شده در بخش فاکتورهای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، برای دکوراسیون اتاق خواب نیز طراحی کافی شاپ کوچک مناسب است. از جمله آن ها استفاده از گلهای طبیعی و همچنین یک کتابخانه کوچک است که بسیار موثر در متحول ساختن جلوه اتاق خواب خواهد بود. دکوراسیون داخلی منازل بسته به سلیقه شخصی، فضای موجود و ایدههای طراح ممکن است بسیار متفاوت با یکدیگر باشند. پیشنهاد میکنیم برای صرفه جویی در هزینه، استفاده بهینه از تمام فضا و دست یافتن به دکوراسیونی ماندگار، حتما از تیم متخصصین مشورت دریافت کنید. گاهی با دریافت راهنماییهای بسیار ساده میتوان دکوراسیونی جذابتر برای فضای موجود ایجاد کرد.

از دست ندهید
مبلمان در دکوراسیون داخلی و بررسی رنگ کمد دیواری

kitchen decorationمشخصه اصلی ساختمان های امروزی جمع و جور بودنشان می باشد و لازمه داشتن چنین طراحی دکوراسیون دانش و شناخت عوامل متعدد می باشد. طراحی دکوراسیون داخلی منزل چیست؟ در فرهنگ لغت فارسی منظور از دکوراسیون مرتب کردن، چیدن و آراستن می باشد با این حساب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به معنای چیدن وسیله های خانه به شکل مناسب در کنارم، انتخاب طرح و رنگ اسباب خانه و … طرحینه سعی می کند بهترین و جدیترین نمونه های طراحی داخلی دکوراسیون را برای ۴ بخش مهم منزل در اینجا به نمایش بگذارد . اتاق خواب شیک و لاکچری همیشه یک فضای دلنشین و آرام بخش است . انسان ذاتا خواهان زیبایی می باشد و همیشه در صدد زیباسازی و پیرایش محل زندگی خود بوده است. حکاکیها و نقاشیهایی موجود در دیوارههای ساختمانهای قدیمی و حتی غارها نشان از این دارد که انسان از گذشته به موضوع طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت داده است. در گذشته دکوراسیون ها بیشتر مربوط به معماری ساختمان ها بود و سازندگان هنر خود را بر روی ساخت دیوار و سقف منازل به کار می بردند.

آیا سکس می تواند دکوراسیون خانه را بفروشد؟

kitchen decorationبرای ساخت هر کدام از این مدلها، میتوانید درخواستتان را به سادگی ثبت کنید، مشاوره تلفنی بگیرید و متخصص (دکوراتور) مناسب خودتان را پیدا کنید. مشابه این طرح دکوراسیون که جزو زیباترین دکوراسیون شیک اتاق خواب دخترانه جوان است را میتوانید به کمک متخصصین عضو سلام ساختمان اجرا کنید. تا حالا دهها هزار طرح دکوراسیون چوبی توسط متخصصین سلام ساختمان اجرا شده و به عبارتی بزرگترین حجم تجربه کاری را دارند. این ایده جذاب هم برای خانوادههایی که دو فرزند دختر دارند مناسب است. در کنار دکوراسیون نسبتاً شلوغ قبلی، دکوراسیون اتاق خواب دخترانه که در این عکس میبینید بسیار ساده طراحی شده است. دکوراسیونی دیگر برای دخترهای جوان و یا نوجوان که در کنار سادگی؛ هماهنگی رنگ جذابی بین دیوار، تخت، میز و فرش ایجاد کرده است. دکوراسیونی که میبینید دارای نورپردازی و ترکیب رنگ جذاب طوسی و صورتی بوده که هماهنگی رنگ کاناپه، پارکت، میز مطالعه، پرده و وسایل دیگر میتواند به جذابیت آن اضافه کند.

از دست ندهید
زیر وبم لپ تاپ استوك و همه چی در مورد آن

چگونه یک دکوراسیون زیبا داشته باشیم؟

پالت رنگ های گرم و تند، همراه با نقش های سنتی و اسلامی، اجزای مهم این سبک دکوراسیون هستند. دکوراسیون انتقالی یا ترنزیشنال: یکی از حبوب ترین سبک ها، سبک انتقالی می باشد. چرا که این سبک را پلی میان دو سبک سنتی و مدرن می توان به حساب آورد. در این سبک پالتی نسبتا خنثی برای ایجاد حس آرامش استفاده می شود. چگونه یک دکوراسیون زیبا داشته باشیم؟ هر چند سبک های دکوراسیون داخلی شباهت های زیادی دارند که بعضی ها باهم ترکیب شده اند، اما تفاوت هایی در آن ها خلق شده که اغلب با نگاهی سطحی دیده می شوند. هدف نهایی هر کدام از سبک های دکوراسیون داخلی، تنها رسیدن به زیبایی نیست بلکه جداسازی فضا و ایجاد رهایی و آرامش را به ارمغان می آورند. شما عزیزان با انتخاب یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران می توانید زیبایی و آرامش را در محیط اطراف خود داشته باشید. از شما عزیزان بابت همراهی ما تا پایان این مقاله بسیار سپاس گزاریم. سایت تاپتنا همواره سعی داشته شما عزیزان را با بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران آشنا کند. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 • طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی از صفر تا صد
 • ویترین مراکز تجاری
 • سبک روستیک یا روستایی
 • آویزان کردن بعضی از وسایل
 • استفاده از فضای زیر تخت و خالی
 • خرید کاناپه تختخواب شو
 • هزینه مشاوره و راهنمایی چگونه محاسبه می شود؟
 • استفاده از دیوار شیشهای

kitchen decorationدر چیدمان خانه کوچک شما برای تمام وسایل غیرضروری که در زندگی امروزی وجود دارد، جای کافی ندارد. وسایل خود را با دقت بالایی انتخاب کنید. به طور مثال اگر اهل دیدن برنامههای تلویزیونی نیستید یا از لپتاپ خود برای دیدن فیلم استفاده میکنید، احتمالا نیازی به تلویزیون ندارید. اگر در آشپزخانه اجاقگاز دارید شاید بتوانید از ماکروفر صرف نظر بکنید. پاراوان چیست و چه کاربردی در دکوراسیون داخلی دارد؟ بسیاری از افراد علاقه دارند تا به صورت شخصی و با سلیقه خودشان دکوراسیون خانه را بچینند. دکوراسیون ایرانی و استفاده از دستبافتههای سنتی، پارچههای سنتی و صنایع دستی یکی از انتخابهای افراد برای دکوراسیون منزل است. برای دکوراسیون ایرانی منزل معمولا به هنر ایرانی رجوع میشود و از صنایع دستی مناطق مختلف ایران استفاده میشود. انتخاب انواع گلیمها و فرشهای سنتی در دکوراسیون نقش مهمی دارند. در مناطق روستایی ایران بسیاری از صنایع دستی با ظرافت و ترکیبهای خاص بافته و ساخته میشوند که به عنوان اجزای دکوراسیون ایرانی در سراسر جهان شهرت دارند.

از دست ندهید
روش های صحیح چیدمان دکوراسیون خانه

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قفسه برای اتاق خواب بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

[ بازدید : ۳ ]

دیدگاهتان را بنویسید