سلامت عمومی

10 ویژگی بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال را بدانید

بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال از تجهیزات پیشرفته‌تری در کاشت دندان استفاده می‌کند تا شما جراحی آسان‌تر و بهبودی سریع‌تری داشته باشید. ایمپلنت دیجیتال روشی در کاشت دندان است که در آن از فناوری‌های مدرن‌تری استفاده می‌شود. کاشت دندان با روش دیجیتال دقت و سرعت در ایمپلنت را بالاتر می‌برد.

در این روش، پزشکان برای دستیابی به دقت و سرعت بیشتر در عمل جراحی از فناوری اسکن سه‌بعدی بهره می‌برند. اسکن‌های سه‌بعدی از دهان و دندان‌های بیمار ساخت قالبی به نام راهنمای جراحی را امکان‌پذیر می‌سازد. پزشکان ایمپلنت دیجیتال باید علاوه بر دانش کاشت دندان به روش معمول، از دانش بالاتری هم برخوردار باشند. دانشی که همراه با تخصص در فناوری‌های دیجیتال و اسکن‌های سه‌بعدی است.

با مرکز ایمپلنت دکتر قادری در نگاهی به ویژگی‌های بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال همراه باشید.

ویژگی‌های بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال:

ایمپلنت دیجیتال نیاز به متخصصانی باتجربه دارد. اما این متخصصان چه کسانی هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ با برخی از ویژگی‌های بهترین پزشکان ایمپلنت دیجیتال آشنا شوید:

1- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال از دانش شناخت فناوری‌های دیجیتال برخوردار است:

تردیدی نیست بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال باید از تخصص در این رشته برخوردار باشد. پزشکان ایمپلنت علاوه بر داشتن مدرک دندان‌پزشکی عمومی، باید دارای مدرک تخصصی ایمپلنت نیز باشند. انجام ایمپلنت دیجیتال هم نیاز به داشتن دانش و مهارت‌هایی علاوه بر دانش ایمپلنت معمول دارد. این دانش و مهارت با شرکت در دوره‌های آموزشی یا شرکت در کنفرانس‌های پزشکی به دست می‌آید.

2- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال از تجربه و مهارت کافی برخوردار است:

پس از کسب دانش نوبت استفاده از آن می‌رسد. بهترین پزشک در رشته ایمپلنت دیجیتال باید دانشی که فراگرفته را به‌صورت عملی بر روی بیماران به اجرا درآورد. کارآموزی و انجام جراحی‌های پرتکرار بهترین راه برای به دست آوردن تجربه و مهارت در این زمینه است. البته در زمینه ایمپلنت دیجیتال مسئله دیگری هم مطرح است.

از دست ندهید
برنامه ورزشی مناسب چیست؟ + معرفی ۱۰ تمرین ورزشی برای تناسب اندام خانم‌ها در خانه + بررسی تاثیرات ورزش در سلامتی بانوان

کاشت دیجیتال دندان با مدد از تجهیزات مدرن‌تری صورت می‌گیرد. برای مثال، نیاز است تا پزشک شما تخصص کافی در تشخیص تصویرهای سه‌بعدی داشته باشد. مهارت فنی در ایمپلنت دیجیتال شامل استفاده از نرم‌افزارها و تجهیزات ایمپلنت دیجیتال است.

3- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال از تجهیزات و مواد باکیفیت بهره می‌برد:

دانش متخصص ایمپلنت در کنار مهارت و تجربه او کارایی بیشتری پیدا می‌کند. تخصص و تجربه ایمپلنتولوژیست هم با وجود تجهیزات پیشرفته منجر به کاشت دندان با روش دیجیتال می‌شود. مواد باکیفیت دندان‌پزشکی نیز دوام و ماندگاری ایمپلنت را در این روش طولانی‌تر می‌کنند.

4- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال متعهد به اصول اخلاقی است:

یکی از اصول اخلاقی در علم پزشکی احترام به بیمار و دادن اطلاعات درست به او است. بهترین پزشک همواره منفعت بیمار را به سود مالی خود ترجیح می‌دهد. همچنین بیمار را تشویق به درمان‌هایی نمی‌کند که نیازی به آنها ندارد. این نکته در ایمپلنت دیجیتال نیز دارای اهمیت است. پزشک در صورتی شما را تشویق به ایمپلنت دیجیتال می‌کند که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد و این روش را برای شما ضروری بداند.

5- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال منطقی و قابل‌اعتماد است:

بهترین متخصص ایمپلنت دیجیتال قابل‌اعتماد است و به‌روشنی مراحل ایمپلنت دیجیتال و هزینه آن را برای شما توضیح می‌دهد. همچنین تفاوت‌های روش معمول و دیجیتال کاشت دندان و دلایل برتری آن را برایتان روشن می‌کند تا با آگاهی کامل هریک از دو روش کاشت دندان را برگزینید.

6- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال ارتباط خوبی با بیمار برقرار می‌کند:

برخلاف متخصصان ایمپلنت که روزگار و زندگی خود را با این شغل سپری می‌کنند، داوطلب کاشت دندان ممکن است اطلاع زیادی از این روش درمانی نداشته باشند. به همین دلیل است که بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال به حرف‌ها، تصورات و انتظارات شما از این عمل گوش می‌دهد و درستی یا نادرستی آنها را برایتان توضیح می‌دهد.

از دست ندهید
علت تغییر رنگ لمینت دندان چیست؟

بهترین ایمپلنتولوژیست به شما می‌گوید تا چه انتظاری از یک دندان ایمپلنتی داشته باشید و این دندان تا چه اندازه شبیه دندان‌های مادرزادی شما است. بهترین متخصص تفاوت ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت معمول را نیز برای شما توضیح می‌دهد تا با آگاهی کامل اقدام به انتخاب این روش کاشت دندان کنید.

7- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال متعهد به انجام ایمپلنت با کیفیت بالا است:

تعهد پزشک در انجام بهترین و باکیفیت‌ترین عمل جراحی ایمپلنت دیجیتال نیز یکی دیگر از شرایط یک پزشک ایدئال برای جراحی ایمپلنت است. در واقع، هزینه بالاتر و مقدمات بیشتر پیش از عمل جراحی در کاشت دیجیتال دندان در راستای درمانی بهتر، سریع‌تر و با دوره بهبودی کوتاه‌تر است.

8- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال از تیمی تخصصی بهره می‌برد:

برخلاف ایمپلنت با روش معمول، ایمپلنت دیجیتال نیاز به عکس سه‌بعدی از فک و دندان‌ها، اسکن سه‌بعدی از داخل دهان، تبدیل اسکن سه‌بعدی به قالب راهنمای جراحی و ساخت قالب با فناوری چاپ سه‌بعدی دارد. پزشک شما یا باید از همۀ این مهارت‌ها برخوردار باشد و یا اینکه از تیم متخصصی در این زمینه‌ها بهره ببرد.

9- بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال در رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی است:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دندان‌پزشکی دو نتیجه مهم در پیش دارد. نخست آنکه از سرایت بیماری‌های واگیردار به بیماران مختلف جلوگیری می‌کند. دومین نتیجه رعایت بهداشت و استریلیزاسیون وسایل و اتاق جراحی نیز در پیشگیری از پدید آمدن عفونت‌های دندانی است. لازم است بدانید بروز عفونت‌های شدید و درمان نشدن به‌موقع آن می‌تواند نتیجه کاشت دندان را به خطر بیندازد.

از دست ندهید
آیا لمینت دندان و پوسیدگی دندان با هم مرتبط هستند؟

10- به دست آوردن رضایت بیمار یکی از هدف‌های بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال است:

هدف نهایی ایمپلنت کاشت دندانی است که بتواند شبیه دندانی طبیعی برای شما کار کند. همچنین ظاهری طبیعی داشته باشد. هدف نهایی پزشک متخصص ایمپلنت نیز تأمین چنین دندانی برای شما و به دست آوردن رضایت شما است.

چگونه بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال را پیدا کنید؟

راه‌های گوناگونی برای پیدا کردن بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال پیش روی شما است که هریک از آنها می‌توانند برای شما راه‌گشا باشند:

* از دوستان و آشنایان خود سؤال کنید:

شاید دوروبر شما کسانی باشند که کاشت دندان با روش ایمپلنت دیجیتال را انجام داده و از آن رضایت دارند. پرسش از این دوستان و آشنایان یکی از راه‌های یافتن پزشک مورد اعتماد و متخصص در این زمینه است.

* از انجمن دندان‌پزشکان ایران کمک بگیرید:

لیست همه متخصصان ایمپلنت در انجمن دندان‌پزشکان ایران در دسترس شما قرار گرفته است. می‌توانید به سایت‌های این انجمن مراجعه کنید و پزشک موردنظر خود را در آنجا پیدا کنید.

* به‌صورت آنلاین به جست‌وجوی بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال بپردازید:

دنیای امروز دنیای اینترنت است و شما می‌توانید در این فضا هرگونه اطلاعاتی را در زمینه‌های مختلف به دست آورید. پیدا کردن لیست پزشکان ایمپلنت دیجیتال در اینترنت راه ساده‌ای است که پیش روی شما قرار گرفته است. البته پس از انتخاب پزشک موردنظرتان، می‌توانید به کلینیک او مراجعه کنید و از نزدیک با پزشک، فضای کلینیک و پرسنل آن آشنا شوید. همچنین می‌توانید با بیماران پزشک از نزدیک گفت‌وگو کنید و از میزان رضایت آنها از درمان خود باخبر شوید.

از دست ندهید
درباره شکم درد همراه با نفخ، از علت تا هشدار خطر

* به سایت و صفحه‌های اجتماعی دکتر مرتضی قادری مراجعه کنید و نمونه‌های جراحی ایشان را ببینید:

یکی از بهترین راه‌های یافتن بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال هم‌اکنون پیش روی شما است. کافی است مرکز ایمپلنت دکتر قادری سرچ کنید و به سایت ما مراجعه کنید. نمونه‌های کاشت دندان را در سایت و صفحه‌های اجتماعی ما ببینید و برای مشاوره و معاینه به کلینیک ما مراجعه کنید. گفت‌وگوی نزدیک شما با پرسنل کلینیک و دکتر مرتضی قادری شما را با این کلینیک و روش کاشت دندان بیشتر آشنا می‌کند. همچنین تصمیم‌گیری را برایتان آسان‌تر می‌کند.

بهترین کلینیک ایمپلنت دیجیتال:

بهترین کلینیک برای انجام کاشت دندان با روش دیجیتال کلینیکی است که ویژگی‌های گوناگونی داشته باشد:

 • فضای کلینیک شرط کافی برای انجام کاشت دندان نیست و وجود پزشک متخصص به آن هویت و معنا می‌دهد. به همین دلیل، بهترین کلینیک ایمپلنت دیجیتال باید از بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال بهره ببرد. بهترین دکتر ایمپلنت دیجیتال دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه است.
 • کلینیک کاشت دندان دیجیتال باید از جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های مخصوص ایمپلنت دیجیتال بهره‌مند باشد. کلینیک ایمپلنت دیجیتال نیاز به تجهیزات مخصوص این نوع کاشت دندان دارد و بدون وجود آنها انجام این کار امکان‌پذیر نیست.
 • بهترین کلینیک ایمپلنت دیجیتال نیاز به پرسنل ماهر و کارآزموده در استفاده از فناوری‌های دیجیتال در کاشت دندان دارد. این پرسنل در زمینه کار با نرم‌افزارهای مختلف، طراحی و ساخت قالب طراحی و موارد دیگر تخصص دارند.

بهترین داوطلبان ایمپلنت دیجیتال:

بهترین داوطلبان کاشت دندان دیجیتال چه کسانی هستند؟ با این گروه افراد آشنا شوید:

 • افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده باشند.
 • کسانی که به دنبال روشی سریع‌تر، موفق‌تر و با دوره درمان کوتاه‌تر در کاشت دندان باشند.
 • افرادی که از سلامتی عمومی خوبی برخوردار باشند.
 • کسانی که معتاد به مواد مخدر و سیگار نیستند.
 • اشخاصی که دچار بیماری‌هایی مانند دیابت کنترل‌نشده، سرطان یا بیماری‌های شدید قلبی نیستند.
 • کسانی که نمی‌خواهند با پل یا بریج دندان سلامت دندان‌های دیگر خود را به خطر بیندازند.
 • اشخاصی که به دنبال روشی در کاشت دندان با کمترین درد و ناراحتی هستند.
 • کسانی که از تراکم استخوان کافی در فک خود برخوردار هستند.
از دست ندهید
معجزه و خواص سرکه سیب برای پروستات

گفتار پایانی:

ایمپلنت دیجیتال راهی بهتر، آسان‌تر و مطمئن‌تر برای کاشت دندان، نسبت به ایمپلنت معمولی است. با سپردن درمان خود به بهترین پزشک ایمپلنت دیجیتال از دو نکته سودمند بهره می‌برید. نخست آنکه روش کاشت دندان دیجیتال را برای درمان خود برمی‌گزینید که راهی موفق‌تر و با درد و ناراحتی کمتر است. دوم اینکه درمان خود را به کسی می‌سپارید که از تخصص در انجام ایمپلنت دیجیتال برخوردار است. همچنین با داشتن مهارت و تجربه در این نوع جراحی ایمپلنت موفق‌تری برای شما رقم می‌زند.

برای گرفتن نوبت مشاوره و معاینه رایگان خود روی لینک کلینیک ایمپلنت دکتر قادری بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا