راهنما خرید

بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش‌ها، اسپری خوشبوکننده بدن هستند. در واقع ترکیبات بادی اسپلش‌ نه شبیه به عطر و ادکلن است و نه اسپری‌های خوشبو‌کننده یا دئودورانت؛ بلکه ترکیبات این محصول بر پایه آب ساخته شده و خاصیت آبرسانی به پوست را نیز دارند.

بادی اسپلش، از مواد معطر و با غلظت بسیار کم و سبک ساخته شده‌اند. این محصولات توسط یک اسپری پخش‌کننده و با رایحه‌ای دل‌انگیز سطح پوست را به‌خوبی می‌پوشانند. فرمولاسیون تشکیل‌دهنده بادی اسپلش‌ها معمولاً از مواد بسیار تازه اما زودگذر، مانند مرکبات تشکیل شده‌ است. از این رو این محصول باتوجه‌به غلظت کم و شادابی نت‌ها، دوام و ماندگاری بالایی ندارد. خرید بادی اسپلش، به دلیل قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری که نسبت‌به قیمت و  خرید عطر دارد؛ برای مصرف روزانه بسیار اقتصادی و منطقی‌تر است.


فهرست مطالب

  • بخش اول:تفاوت عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟
  • بخش دوم:طرز استفاده از بادی اسپلش
  • بخش سوم:مام یا بادی اسپلش؟
  • بخش چهارم:بادی اسپلش بهتره یا اسپری
  • بخش پنجم:بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟
  • بخش ششم:بادی اسپلش با ماندگاری بالا
  • بخش هفتم:ضرربادی اسپلش
  • بخش هشتم:بادی اسپلش برای واژن
  • بخش نهم:بادی اسپلش اکلیلی
  • بخش دهم:سوالات متداول

تفاوت عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می‌‌شود که تفاوت عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟ در این مورد باید گفت که ترکیبات شیمیایی بادی اسپلش بسیار سبک‌تر از عطر و ادکلن‌ها است. در واقع شما با خرید Body Splash، محلولی با غلظت کمتر نسبت به ادوپرفیوم‌ها در اختیار خواهید داشت. زیرا در ساخت این خوشبو‌کننده بدن، از روغن‌های کمتری استفاده شده است. به‌همین دلیل قیمت آن نیز نسبت‌‌ به قیمت عطر مردانه اورجینال و زنانه کمتر است.

تفاوت عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟

طرز استفاده از بادی اسپلش

نکات مهم به هنگام استفاده از بادی اسپلش:

اکنون که پاسخ سوال «بادی اسپلش چیست» را دریافت کردید و متوجه فرق بادی اسپلش با ادکلن شدید، اکنون بهتر است که با روش صحیح استفاده از این محصول نیز آشنا شوید. مراحلی را که برای استفاده از بادی اسپلش باید طی کنید در ادامه ذکر کرده‌ایم.

. ابتدا استحمام کنید.

. سپس بدنتان را کمی خشک کنید.

. در‌صورت تمایل ابتدا از لوسیون بدن بی‌بو استفاده کنید.

. سپس بادی اسپلش را با فاصله روی بدن‌تان اسپری کنید.

. کمی فرصت دهید تا بدنتان کاملا خشک شود.در نهایت نیز مقداری از بادی اسپلش را در هوای اطراف اسپری کرده و سپس از مسیر پخش بو بگذرید. دراین‌صورت لباس تنتان نیز بدون آن‌که لکه‌دار شود، بوی خوش بادی اسپلش را به خود می‌گیرد.

تفاوت عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟

مام یا بادی اسپلش؟

مام زیر بغل چیست؟

از دست ندهید
نکات مهم و اساسی برای خرید لوازم خانگی

مام در واقع تنها یک محصول بهداشتی نیست؛ بلکه اسم اولین برند تولید کننده رول های ضد تعریق است که مانند برندهای دیگر نام آن روی این محصول مانده است. در کل رول های ضد تعریق، دارای مایع عطری ملایمی هستند که به کمک توپک روی مام، مقدار مناسبی از آن را می توانید به زیر بغل خود بزنید. این مایع با پوشاندن منافذ خروج تعریق از ایجاد بوی بد به خوبی جلوگیری می کند.

تفاوت بادی اسپلش و مام در چیست؟

تفاوت بین بادی اسپلش و مام این است که مام به دلیل ترکیبات خود از تعریق جلوگیری می کند. اما بادی اسپلش ها فقط به خوشبو کردن پوست بدن و نرمی آن کمک می کنند. برای انتخاب یک محصول فوق العاده، باید به ویژگی های پوست بدنتان توجه داشته باشید.

همان طور که گفته شد، بادی اسپلش یا مام ویژگی ها و تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند که به آن اشاره شد. اگر می خواهید همیشه فردی خوشبو باشید، بهتر است همیشه پس از حمام برای کنترل تعریق بدن و جلوگیری از ایجاد بوی بد، از مام های ضد تعریق یا اسپری بدن ضد تعریق استفاده کنید. همچنین در طول روز برای خوشبو نگه داشتن بدن و مرطوب نگه داشتن پوست، از بادی اسپلش هایی با رایحه جذاب و ملایم استفاده کنید تا همیشه بدنی خوشبو داشته باشید.

تفاوت عطر و ادکلن با بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش بهتره یا اسپری

درصد الکل موجود در اسپری، بسیار بیشتر از بادی اسپلش است. الکل، می‌توند باعث خشکی و حساسیت پوستی شود.

ماندگاری اسپری بدن، بیشتر از بادی اسپلش‌ها است.

رایحه بادی اسپلش به خاطر غلظت کم اسانس عطر، بسیار ملایم‌تر از اسپری است.

بادی اسپلش نسبت به اسپری، قیمت کمتری دارد و گزینه اقتصادی‌تری به شمار می‌آید.

اسپری‌ها از نظر ماهیت، به صورت ذرات بسیار ریز آئروسل هستند و قدرت پخش بیشتری نسبت به بادی اسپلش دارند.

اسپری بدن را می‌توانید علاوه بر نواحی مختلف بدن، روی لباس‌هایتان نیز استفاده نمایید.

اسپری‌ها بر خلاف بادی اسپلش، قدرت آبرسانی ندارند و نمی‌توانند رطوبت مورد نیاز بدن را فراهم کنند.

بادی اسپلش‌ها را می‌توانید علاوه بر نقاط نبض، روی دیگر نواحی بدن نیز اسپری کنید. اما اصول مصرف اسپری، مانند پرفیوم و ادکلن است و استفاده آن روی تمام نقاط بدن توصیه نمی‌شود.

از دست ندهید
خرید بهترین نوع لپ تاپ دانشجویی 💻 با قیمت مناسب و کیفیت عالی

مقدار الکل به کار رفته در بادی اسپلش بسیار ناچیز و در خیلی موارد صفر است. در نتیجه، این محصول سرعت تبخیر بسیار کمتری نسبت به انواع اسپری بدن دارد. به همین خاطر است که بعد از مصرف، به زمان بیشتری برای جذب شدن نیاز دارد.

بادی اسپلش بهتره یا اسپری

بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟

سوال مهمی که بعد از آشنایی با ویژگی‌ها و تفاوت‌های بادی اسپلش و اسپری بدن ممکن است برای بسیاری از شما پیش بیاید، این است که “بادی اسپلش بهتره یا اسپری بدن.

حقیقت این است که پاسخ صریح و واضحی برای این سوال وجود ندارد. درست است که هر دو این محصولات در دسته عطرهای سبک و روزانه جای می‌گیرند، اما کاربری و فرمولاسیون کاملا متفاوتی دارند. حتی می‌توان گفت وجود هر دو آنها برای روتین مراقبتی روزانه ما ضروری است و نمی‌توانند جایگزین یکدیگر باشند.

بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟

بادی اسپلش با ماندگاری بالا

بادی اسپلش کول اوشن مای 220 میل:

در وهله اول، یکی از محصولات مشهور و پرطرفدار مای را مشاهده می‌کنیم که در لیست بادی اسپلش‌ مای ماندگار بازار حضور دارد. بادی اسپلش کول اوشن (Cool Ocean) که توسط شرکت بزرگ مای تولید شده، یک بادی اسپلش با ماندگاری بالا است. این برند می‌تواند به عمده مشکلات سلامتی و بهداشتی افراد پایان دهد؛ زیرا خاصیت ضد تعریق دارد و می‌تواند رایحه خوشایند خود را به نحو احسن در بدن فرد پخش کند.

با وجود تمامی مزایایی که این بادی اسپلش زنانه با ماندگاری بالا دارد، شرکت مای قیمتی نجومی برای آن در نظر نگرفته است. امروزه می‌توان بادی اسپلش کول اوشن مای را با قیمت حدودا 65 هزار تومان از مو تن رو خریداری کرد. توصیه می‌کنیم قبل از اتمام زمان تخفیف، به سرعت بادی اسپلش کول اوشن را بخرید و به مشکل بوی بد بدن تا ابد پایان دهید. در ادامه، برخی از وظایف این بادی اسپلش را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

بادی اسپلش کاستیلا سلنا 200 میل:

دومین مورد از لیست معرفی بادی اسپلش با ماندگاری بالا، یکی از محصولات برند کاستیلا است. کاستیلا پیش از این نیز توانسته با تولید محصولی منحصر به فرد و باکیفیت، نام خود را به گوش تمامی مخاطبان برساند. به طوری که امروزه تمامی اجناس تولیدی کاستیلا در بازار ایران موجود هستند و شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید. بادی اسلپش کاستیلا که در بازار می‌توانید با نام سلنا آن را بخرید، یکی از بهترین گزینه‌ها است که می‌توان در معرفی بادی اسپلش با ماندگاری بالا معرفی کرد.

از دست ندهید
مقایسه تلویزیون ال جی و سامسونگ + مقایسه تلویزیون های ال جی G2 و سامسونگ QN95B
بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟

بادی اسپلش هیلدا بیوت اکلت 250 میل:

افرادی که پیش از این به بازار بادی اسپلش و عطرهای مشابه وارد شده باشند، عموما نام شرکت اکلت را شنیده اند. این برند در دوران فعالیت خود به صورت متمرکز در حوزه تولید محصولات خوش بو کننده و بادی اسپلش فعالیت کرده است. بادی اسپلش هیلدا بیوت، یکی از تولیدات منحصر به فرد اکلت شمرده می‌شود. یک بادی اسپلش زنانه با ماندگاری بالا که برای طرفداران بادی اسپلش مردانه مناسب نیست.

بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟

بادی اسپلش مارول سی گل 200 میل:

در نهایت، شما را با آخرین بادی اسپلش با ماندگاری بالا آشنا می‌کنیم. سی گل، تولید کننده بزرگ محصولات زیبایی و سلامتی در ایران است. این برند توانایی بسیار زیادی در تولید بادی اسپلش دارد و می‌توان این توانایی را به وضوح در بادی اسپلش مارول سی گل مشاهده کرد. حال که منتظر معرفی بادی اسپلش با ماندگاری بالا هستید، توصیه می‌شود مشخصات این بادی اسپلش را به خوبی مطالعه کنید. اینطور دلیل برتری این محصول با محصولات دیگر را بدانید.

بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟

ضرربادی اسپلش

بادی اسپلش ها دارای معایبی نیز هستند که توجه به آن ها از نکات ضروری است. از جمله مهم ترین معایب بادی اسپلش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماندگاری و قابلیت پخش کم رایحه:

بادی اسپلش ها را نمی توان به عنوان جایگزینی برای ادوکلن ها به شمار آورد. ساختار و اسانس های موجود در ترکیبات عطری بادی اسپلش به گونه ای ست که میزان ماندگاری رایحه به مراتب کمتر است. همچنین در اسپری ها از ترکیبات گازی جهت افشانه و پخش کردن عطر استفاده می شود. در حالی که بادی اسپلش فاقد گاز در ترکیبات خود است. لذا شدت پخش شدگی آن در محیط نیز کمتر از سایر خوشبوکننده هاست. همچنین میزان ماندگاری عطر بادی اسپلش بر روی پوست بیش تر از یکی دو ساعت نخواهد بود. لذا در صورت تمایل بایستی مجدداً استفاده نمایید.

امکان ایجاد لک بر روی البسه:

بادی اسپلش ها مایع و فاقد مولکول های گازی هستند. در نتیجه باتوجه به غلظت خود به راحتی می توانند بر روی لباس ها لکه ایجاد کنند. توصیه می شود هنگام استفاده از آن ها، اجازه دهید بر روی بدنتان خشک شده، سپس لباس خود را تن نمایید.

وجود مواد شیمیایی و امکان واکنش پوستی:

همان گونه که اشاره شد، بادی اسپلش ها تا جای ممکن ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کنند. اما این محصول همانند سایر محصولات بهداشتی حاوی مواد شیمیایی است. در نتیجه امکان بروز خارش، حساسیت و یا واکنش خاصی بر روی پوست از دیگر معایب بادی اسپلش به حساب می آید. چنان چه دردفعات نخست استفاده با خارش، قرمزی و یا حساسیت پوستی مواجه شدید، توصیه می شود روند استفاده را متوقف کرده و با پزشک مشورت نمایید.

از دست ندهید
یک چای ساز خوب چه ویژگی هایی دارد؟ معرفی بهترین برندهای چای ساز

بیماری های پوستی و تنفسی:

اگر دچار حساسیت پوستی، اگزما و یا سایر بیماری های پوستی و حتی بیماری های تنفسی نظیر آسم هستید، توصیه می شود حتی المقدور از بادی اسپلش ها استفاده ننمایید. همچنین در این زمینه حتماً با پزشک مشورت نمایید.

بادی اسپلش برای واژن

عصاره های زنانه با رایحه ای که دارند، مردان را تهییج می کند و حسی را در آن ها ایجاد می نماید که با قدرت و فعالیت های پرتحرکی رابطه جنسی را انجام دهند. بانوان می توانند با پوشیدن لباس های زیر فانتزی و اسپری کردن این محصولات در ناحیه های برهنه، به کیفیت رابطه جنسی خود کمک نمایند. بهترین ناحیه های اسپری، زیر گردن، پشت گوش، رو و بین سینه ها، زیر بغل ها، پشت زانو، دست ها و پاها و اطراف ران هستند که می توان روی آن ها اسپری کرد. بانوان فراموش نکنند که آرایش و میکاپ در رابطه نیز بسیار مهم است و در هنگام آمیزش خود تنها به استفاده از خوشبو کننده ها اکتفا نکنند.

رایحه های مردانه بادی اسپلش ها، جزو رایحه هایی هستند که حس بویایی هر زنی را تحریک می کند و او را به سمت هم آغوشی مردان پیش می برد. این رایحه که اکثرا محرک جنسی زنان نیز هستند، کمک می کند تا بانوان با حس بسیاری خوبی، از همبستری با مردان لذت ببرند. پیشنهاد می شود که مردان پس از تراشیدن موهای زاید و دوش گرفتن، در نواحی مختلفی از اندام خود، بادی اسپلش را اسپری کنند. بهترین ناحیه هایی که مردان می توانند این بادی اسپلش ها را اسپری کنند، زیر گردن، پشت گوش، رو سینه ها، زیر بغل ها، بازو ها و اطراف ران است.

با توجه به تعریق و ایجاد بوی نا خوشایند در رابطه های جنسی، از دیگر مزیت های استفاده از این محصولات، خوشبو شدن بدن های دو طرف در طی آمیزش و تمایل زوج ها به ادامه فعالیت های جنسی است که در نوبه خود بسیار خوشایند مردان و زنان است و فضای رابطه را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. قیمت مناسب، حجم زیاد، رایحه های معروف، تحریک حس بویایی و جنسی، تنها گوشه ای دیگر ویژگی های بادی اسپلش ها به شمار می رود.

از دست ندهید
راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ال جی + بررسی کیفیت ماشین های ظرفشویی ال جی

بادی اسپلش اکلیلی

بادی اسپلش ها نوعی از خوشبو کننده ها هستند که در ترکیب آنها از عصاره های گیاهی و طبیعی و روغن استفاده می شود. این محصولات علاوه بر خوشبو کردن بدن، باعث شادابی و آب رسانی به آن می شوند. بادی اسپلش اکلیلی ویکتوریا سکرت (Victoria’s Secret Body Splash-Aqua Kiss Shimmer) رایحه شیرین دارد. همچنین این محصول حاوی دانه های اکلیل است که پوست شما را درخشان و با جلوه می سازد وبرای افرادی که طرفدار رایحه های شیرین هستند بسیار مناسب است.

ویکتوریا سکرت در سال 1977 در واکنش به چیزی که بنیان‌گذار برند آن را “پیژامه‌های گل‌دار بدشکل” توصیف می‌کرد، شروع به کارکرد که توانست پنج سال بعد از تأسیسش تعداد فروشگاه­هایش را به پنج عدد رسانده و کاتالوگ موفقی طراحی کند. در سال 1990 برند توسط ال برندرز خریداری شد و تمرکز خود را فقط به تولید پوشاک زنانه معطوف کرد که توانست خیلی سریع در زمینه فروش پستی به موفقیت برسد. در سال 2000 در تلاشی برای تغییر تصویر خود، تمرکز خود را بیشتر بر روی مشتریان خود و طراحی لباس‌های مد روز معطوف کرد.

بادی اسپلش یا اسپری بدن، کدامیک برای شما بهتر است؟

سوالات متداول

قیمت بادی اسپلش چند است؟

قیمت انواع مختلف بادی اسپلش به عوامل مختلفی همچون برند شرکت تولید کننده، حجم محلول، نوع رایحه، زنانه یا مردانه بودن، ترکیبات و … بستگی دارد، اما در حالت کلی قیمت بادی اسپلش از 40 هزار تومان تا 500 هزار تومان می باشد.

کاربرد بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش به عنوان خوش بو کننده و ابرسان، برای استفاده مستقیم روی پوست بدن به کار می رود. به این معنی که اگر دوست دارید به جای آن که لباس هایتان در اثر استفاده از ادوکلن یا اسپری بوی خوش بدهد، این خاصیت در پوست بدنتان باشد، میتوانید از آن استفاده کنید.

بهترین برندهای بادی اسپلش کدامند؟

معروف ترین بادی اسپلش خارجی متعلق به شرکت ویکتوریا سکرت است، بعد از آن برندهای والانسی، امپر بای امپر، دیر بادی، لدورا، شون، بی کی، فرش فیل قرار دارند. از برندهای ایرانی نیز می توان به بادی اسپلش زنانه مای، لابورن، سی گل، ترنجان، می تو و پرستیژ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا