سلامت دیجیتال

معرفی نرم‌افزار HUAWEI Health که مربی ورزشی و نگهبان سلامتی شماست

چه از جمله ورزشکاران حرفه‌ای باشید و چه افرادی که برای حفظ سلامتی ورزش می‌کنند، داشتن یک نرم‌افزار پایش پارامترهای ورزش و سلامتی همچون نرم افزار هواوی هلث HUAWEI Health در داخل گوشی هوشمندتان می‌تواند امری بسیار مهم و حتی ضروری باشد. با وجود اینکه بیشتر شرکت‌ها نرم‌افزار اختصاصی خود را دارند ولی شاید بتوان گفت که نرم افزار HUAWEI Health نسخه‌ای کامل و جامع برای همه کاربران است. در ادامه این مطلب ما مروری بر معرفی و آموزش کار با huawei health خواهیم داشت. از شما دعوت می کنیم همراه ما باشید.

انجام منظم فعالیت‌های ورزشی، لازمه‌ی زندگی سالم و تضمین کننده سلامت جسم کاربران در روزگار ماشینی ماست. اما همین موضوع به خودی خود اگر در چارچوبی صحیح و مناسب صورت نگیرد موجب آسیب رسیدن، به جای بهبود وضعیت جسمی می‌شود.

نرم افزار هواوی هلث HUAWEI Health

در عین حال بررسی منظم انجام فعالیت‌های ورزشی و در همان زمان پایش پارامترهای زیستی خود از اهمیت بالایی برخوردار است که می‌تواند به راحت‌ترین صورت و با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه‌ای که در این زمینه وجود دارند صورت بگیرد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله مهارت های دیجیتالی را مطالعه کنید.

پیشنهاد هواوی برای این هدف، استفاده از نرم افزار هواوی هلث است که تنها متعلق به کاربران گوشی‌های این برند نبوده و می‌توان با نصب نرم افزار HUAWEI Health آن روی گوشی‌های دیگر، به راحتی بر فعالیت‌های ورزشی و تندرستی انجام شده مدیریت داشته و وضعیت سلامتی را در کنار ساعت ‌های هوشمند هواوی مورد بررسی قرار داد. در ادامه به معرفی مهمترین و بهترین قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌پردازیم.

از دست ندهید
سامسونگ health چیست؟ + چگونه از برنامه سامسونگ Health به بهترین نحو استفاده کنیم؟ + بررسی ویژگی های سلامت دیجیتال

امکان ضبط فعالیت‌های بیش از 100 نوع ورزش خاص در برنامه HUAWEI Health

می‌توان با انجام چند مرحله ساده، نرم افزار HUAWEI Health را برای پایش فعالیت‌های ورزشی بیش از 100 رشته مختلف آماده کرد.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله خدمات سلامت دیجیتال چیست را مطالعه کنید. در این حالت نرم‌افزار به خوبی با درگیری حرکات انجام شده و در عین حال ثبت علائم حیاتی کاربر در حین انجام هر یک از حرکات، نموداری دقیق از پارامترهای مختلف در حین تمرین را ارائه می‌دهد.

امکان ضبط فعالیت‌ها

ارائه این اطلاعات می‌تواند به صورت ویژه‌ای کاربر را در شناخت وضعیت جسمی خود قرار داده و زمینه رفع ضعف‌ها و مشکلات او را فراهم کند. در نهایت امکان ذخیره و اشتراک‌گذاری این وضعیت با پزشک معالج و یا مربی ورزشی نیز وجود دارد که کمک می‌کند بتوان با دقت بیشتری فعالیت‌های ورزشی را برنامه‌ریزی و اجرا نمود.

برنامه دقیق و کامل برای تمرین دویدن با نرم افزار هواوی هلث

دویدن جزء جدایی‌ناپذیر بیشتر ورزش‌ها و یک اصل همیشگی در حفظ سلامتی است. با استفاده از نقشه‌های راهنمای دویدن هواوی می‌توانید یک برنامه تمرین دویدن سالم و حرفه‌ای را تنظیم کنید که در آن اطلاعاتی دقیق از برنامه دویدن، محل انجام تمرین و نمایش زنده مسیر حرکت برای ماندن در طریق صحیح و در عین حال میزان کالری سوزانده شده به همراه ضربان قلب نمایش داده می‌شود تا بتوانید همه پارامترهای مورد نیاز هنگام دویدن را مشاهده کنید.البته برای کب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سامسونگ health چیست را مطالعه کنید.

حتی می‌توانید از مسیر حرکت خود نیز ویدئویی که به صورت خودکار روی نقشه تهیه می‌شود را در اختیار داشته باشید. این قابلیت نرم افزار HUAWEI Health که Dynamic Tracking نام دارد برای شما امکان به اشتراک‌گذاری تمرین‌های ورزشی انجام شده روی شبکه‌های اجتماعی و همراه کردن دوستان و دنبال‌کنندگان‌تان با تمرین انجام شده را فراهم خواهد کرد.

برنامه دقیق و کامل برای تمرین دویدن با نرم افزار هواوی هلث

حتی این امکان نیز وجود خواهد داشت که وضعیت تمرین‌های ورزشی و سلامتی خود را با دوستان یا افراد دیگر در هر نقطه دیگری از دنیا هماهنگ کرده و به صورت مجازی، مانند یک تیم ورزشی با هم تمرین کنید.

از دست ندهید
خدمات سلامت دیجیتال چیست؟ + معرفی و بررسی مزایای سلامت دیجیتال Digital Health

امکان پایش سلامتی و وضعیت جسمی در نرم افزار HUAWEI Health

بخش مهمی از قابلیت‌های برنامه HUAWEI Health در زمینه پایش اطلاعات فیزیکی و سلامتی فرد ارائه می‌شوند که شامل اماکانات مهمی است.

بررسی 24 ساعته ضربان قلب کاربر و ارائه گرافی دقیق با اطلاعات ریز و کاربردی برای آگاهی از وضعیت شماست از جمله قابلیت‌های مهم برنامه HUAWEI Health است که طی آن حتی اطلاعاتی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه به کاربر ارائه خواهد شد تا بتواند هر نوع مقایسه‌ای که مد نظر دارد از وضعیت ضربان قلب خود انجام دهد.

امکان پایش سلامتی و وضعیت جسمی

اگر دستگاهی که به نرم افزار تندرستی هواوی متصل کرده‌اید امکان اندازه‌گیری وزن را داشته باشد امکان دریافت اطلاعات از آن و مدیریت وزن دقیق کاربر نیز وجود دارد ولی با این حال در صورت استفاده از ترازوهای ثالث می‌توانید وزن خود را در هر بازه تمرینی یا مشخص، به صورت دستی در نرم‌افزار وارد کنید تا از روند مدیریت وزن خود به صورت دقیق مطلع شده و اطلاعات کافی را در مکانی مورد اطمینان ذخیره کنید.

مدیریت ابزار جانبی نرم افزار هواوی هلث

جدای از ویژگی‌های سلامتی و پایش وضعیت تمرینی و جسمی فرد در برنامه Health هواوی، امکان کنترل کامل دستبند و یا ساعت هوشمند متصل به گوشی هوشمند نیز فراهم شده است. برای مثال می‌توانید با دستگاه‌هایی که دارای حافظه داخلی هستند ارتباط برقرار کرده، ترک‌های موسیقی مورد علاقه خود را منتقل یا حتی واچ‌فیس‌های آنها را تغییر دهید.

امکان اتصال به تجهیزات دیگر مانند دستگاه‌های هوشمند ضربان قلب، دوچرخه ثابت، تردمیل و … نیز در نرم افزار هواوی هلث وجود دارد.

مدیریت ابزار جانبی نرم افزار هواوی هلث

نرم افزار HUAWEI Health امکان اتصال به دستگاه‌های غیرپوشیدنی دیگر مانند دستگاه‌های هوشمند ضربان قلب، دوچرخه ثابت، تردمیل و … نیز وجود خواهد داشت که در این حالت می‌توانید تنظیمات در دسترس این دستگاه‌ها را انجام داده و یا اطلاعات مورد نیاز و ممکن را از آنها دریافت یا به آنها ارسال کنید.

از دست ندهید
تحول دیجیتال چیست؟ + تفاوت دیجیتالی کردن و تحول دیجیتال چیست؟ بررسی مزیت های تحول دیجیتال

نتیجه گیری

در مطلب به آموزش کار با Huawei Health پرداختیم. برنامه هواوی هلث قابلیت های بیشماری دارد که هم برای افراد مبتدی و هم برای ورزشکاران حرفه ای بسیار کارآمد خواهد بود.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله۸ مهارتی که در دانشکده‌های پزشکی به ما آموزش ندادند را مطالعه کنید. نرم افزار HUAWEI Health یکی از بهترین نرم‌افزارهای ارائه شده برای پایش وضعیت سلامتی، هماهنگی با دستگاه‌های جانبی و یا تنظیم وضعیت تمرینی و ورزشی کاربران است.

استفاده دقیق از برنامه تندرستی هواوی به کاربر کمک می‌کند حتی در صورت مشاهده روند غیرعادی در ثبت پارامترهای سلامتی، شرایط را به اطلاع مربی و یا پزشک خود قرار داده تا از بروز اتفاقات پیش‌بینی نشده آگاه گردد.

سخن پایانی

شما در این مقاله با نرم‌افزار HUAWEI Health که میتواند یک مربی ورزشی و نگهبان سلامتی شما باشد آشنا شدید.همچنین از استفاده و کارایی آن آگاه شدید.اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا